Упаковка має великий вплив на людей, які звикли оцінювати світ візуально. Саме тому на прилавках магазинів так багато яскравих виробів. Етикетка часто допомагає клієнту визначитися з товаром, адже хто з нас не купував нову продукцію тільки через цікавою упаковки?
У сучасному світі існує багато різновидів пакувальних матеріалів, але термоетикетки відносяться до найпростіших в плані виготовлення і нанесення. Які ще види етикеток популярні зараз?
- паперові;
- самоклеючі;
- голографічні;
- полімерні;
- термоусадочні;
- об’ємні;
- вплавляються.
Скільки в світі існує технологій, стільки і різновидів етикеток. Кожна компанія підходить до створення дизайну продукції по-різному, але варто пам’ятати одне. Етикетка – це не тільки інформаційний лист, а ще й потужний інструмент маркетингу, яким потрібно вміти користуватися.
Як вибрати відповідну етикетку?
При виборі матеріалу варто звертати увагу на естетичні показники і стійкість до зовнішнього середовища. Наприклад, паперові, голографічні та полімерні види упаковок є «сухими», тобто не переносять підвищену вологість.
Вплавляються і об’ємні етикетки виглядають красиво, але вимагають великих витрат на виробництво. Золотою серединою можна назвати самоклеючі термоетикетки, якими зараз користуються повсюдно.
Переваги використання термоетикеток
Яким параметрам повинні бути у ідеальної етикетки? Краса, дешевизна виробництва, простота нанесення, довговічність і якість. Всім цим параметрам відповідають самоклеючі термоетикетки.
Сучасне етикетувальне обладнання може обробляти до 12 упаковок в хвилину, що позитивно позначається на темпах виробництва. Не потрібно встановлювати машини з клеєм, так як техніка призначена тільки для рулонів з самоклеячимся папером. Вона в 2 етапи спочатку знімає етикетку з підкладки, а потім завдає її на тару будь-якого розміру і форми.
Етикетувальне обладнання «Баленко» відрізняється компактністю, здатністю перемикатися між кількома режимами роботи і приєднуватися до виробничої або транспортувальної стрічки. Участь людини в цьому процесі практично не потрібно. Автоматизацією виробництва і обмоткою транспортерами займаються всі підприємства в Україні, адже це позитивно впливає на швидкість виробництва.