Устаткування для пакування та фасування застосовується в багатьох сферах діяльності. Сьогодні практично немає товарів, які не мали б власну упаковку. Ви, напевно, здогадувалися, що тара може відігравати вирішальну роль при виборі продукції. Адже, купуючи продукт вперше, споживач часто вибирає його за зовнішніми ознаками.
Привабливість зовнішнього вигляду продукції може підвищити попит і, відповідно, збільшити продажі виробництва. Для продовольчих товарів найчастіше використовується м’яка поліетиленова упаковка, яка захищає продукт від зовнішніх факторів.
Для правильного змісту рідких і сипучих харчових продуктів застосовуються поліетиленові пакети і спеціальні мішки. Детальніше з упаковкою сипучих товарів можна ознайомитися в статті «Як упакувати чіпси». Причому тут чіпси? – подумаєте ви. Але саме цей вид товару і відноситься до сипучої продукції.
Що таке упаковка в модифікованому газовому середовищі
Останнім часом популярними стали упаковки з газонаповненого сировини, здатні витримати великі габарити товару, що не деформуючись.
Збільшити термін придатності продукції і зберегти її якість допоможе упаковка МГС. Це всесвітньо відома і давно використовується практика кінцевої обробки продуктів харчування. Принцип дії полягає в тому, що замість повітря в упаковці використовується газ або його суміш з кращими консервуючими якостями.
Завдяки інноваційній упаковці в модифікованому газовому середовищі можна не тільки збільшити термін придатності товару, а й істотно зменшити або повністю виключити використання добавок; збільшити продажі, розвиватися в напрямку виробництва нових продуктів, а також застосовувати привабливу тару для пакування товарів.
Види фасувального обладнання
Сьогодні жодне сучасне виробництво не обходиться без фасувально-пакувальної техніки, яка класифікується за конструкцією дозатора і формі пакета. Технічні установки здатні допомогти в збільшенні продуктивності і ефективності тари будь-якого продукту.
Залежно від ряду ознак фасувально-пакувальне обладнання ділиться на наступні види:
- горизонтальні;
- вертикальні;
- для сипучих;
- для пастоподібних;
- пакувальні системи;
- формувальники;
- напівавтомати і автомати;
- паллетообмотчики і паллетоукладчікі;
Класифікація фасувально-пакувального обладнання:
- за періодичністю дії (циклічні, безперервні);
- за кількістю виконуваних операцій (комплексні, вузькоспеціалізовані);
- за способом дії;
- за джерелом енергії.
Як бачите, виробник точно зможе вибрати відповідну установку. Зробити правильний вибір допоможуть фахівці заводу пакувального обладнання «Баленко». Компанія конструює і виробляє якісне високотехнологічне обладнання, а також здійснює розробку проекту, монтаж установок і кваліфіковану технічну підтримку.