п»ї Баленко завод пакувального обладнання
 

КАТЕГОРИИ ОБОРУДОВАНИЯ

 

Міжнародний сертифікат ISO 9001

  

26 січня 2016 року Завод пакувального обладнання БАЛЕНКО отримав міжнародний сертифікат якості ISO 9001. Стандарти ISO 9001 Міжнародної організацією розроблялися по стандартизації (Міжнародна організація по стандартизації - ISO) і є основою сучасного підходу до питань якості. Стандарти ISO прийняті в 170 країнах розташованих по всьому світу. Виробники, що мають сертифікат ISO 9001 можуть розраховувати на довіру клієнтів, тому що сертифікат гарантує покупцям, що в даній компанії обов'язково дотримуються вимоги по управлінню всіх виробничих процесів. Такі підприємства випускають тільки високоякісну продукцію.  

 
 
 

Етикетувальне обладнання
Широкий вибір обладнання для нанесення самоклеючої етикетки. Етикетувальні машини для нанесення самоклеючихся етикеток і контретикеток, кольйореток на пляшки, банки, флакони, полімерні відра, коробки, ящики і т.п. Етикетувальні машини, етикетувальні автомати ( до складу лінії з цими машинами можуть входити стрічкові транспортери, термопакувальне обладнання), етикетувальне обладнання та промислові автоматичні аплікатори для нанесеня самоклеючихся етикеток допоможуть налаштуватипроцес нанесення та поклейки фірмових етикеток і забезпечити високу та стабільну якість нанесення етикеток. Етикетувальна машина
 

Термопакувальне обладнання для групової (транспортної) упаковкиЗавдяки  упаковці в термозбіжну плівку, товар стає більш захищеним від зовнішніх чинників, легко контроюється  кількість і вид товару в упаковці, зручно завантажувати і розвантажувати, зручне транспортквання. Пропонуємо широкий вибір обладнання для групової транспортної упаковки пляшок, банок, коробок, каністр, консервації та консервів, паркета та паливних брикетів, пакетів, поліграфічної продукції.
 

Термопакувальне обладнання для споживчої упаковкиУпаковка в термозбіжну ПВХ(PVC) або поліоліфінову плівку захищає товар від дії навколишнього середовища, спрощує контроль якості і кількості товару. Пропонуємо обладнання (пакувальне обладнання) для споживчої індивідуальної і групової упаковки в термозбіжну  плівку коробок, поліграфічної продукції, касет, хлібобулочних виробів,кондитерских виробів і т.д.

.

Обладнання для медицини

 Обладнання для медецини, для лікарських препаратів виготовляється з корозіонностійких матеріалів. Обладнання використовується для дозування медичних препараті та продукції об'ємом до 150 мл.
На Автоматі можли дозувати такі препарати як: перекись водню, корвалол, настій валерьяни і багато інших видів лікарських засобів. Уставовка для дозування також может виконувати укладку дозуючого клапана, крапельниці, піпетки, також укладку кришки і її загвинчування.
Дозувальний автомат роторного типу може дозувати медичні препарати в скляну та полімерну тару

 

Фасувально-пакувальне обладнанння для рідких та пастоподібних продуктів


 Обладнання (фасувальний апарат) для дозування і упаковки рідких та пастоподібних продуктів (фасувально-пакувальне обладнання): дозатори, фасувальні машини, дозувальні автомати і напівавтомати, дозувально-пакувальні автомати – в залежності від Ваших потреб. Фасувальна машина, фасувальне обладнання. Обладнання для фасування рідких і пастоподібних продуктів: сметани, йогуртів, майонеза, кетчупа, маргарину, паштетів, плавленого сиру, меду, молока, соків і т.п., а також нехарчових продуктів: мастила, дистильованої води, різних паст та миючих засобів.
 

Обладнання для мийки та ошпарювання скляної тари

Скляна тара перед потраплянням в виробничий цех повинна проходити операції мийки та ошпарювання (стерилізації).
Ми пропонуємо обладнання для мийки теплою водой і обдувом сухим паром нових скляних і жестяних банок. Обладнання розроблено у відповідності з діючими стандартами харчової промисловості. Машини лінійного типу.